Yкраїнська

Серія Християнського життя

Робота, яку виконує Святий Дух, щоб направити нас до істини


EPUB файл: Завантажити

PDF файл: Завантажити, Переглянути


Істина - це точне і повне відображення дійсності. Ми не сприймаємо реальність. Ми сприймаємо лише малу частку всього того, що є реальним - уявлення про реальність.

Істина допомагає нам уникнути двох великих помилок у житті: відкидання істини як помилки (помилка 1-го типу) і прийняття помилки за істину (помилка 2-го типу). Обидва типи помилок можуть призвести до несприятливих наслідків для нас самих і для тих, хто нас оточує. Ми можемо покращити якість і тривалість нашого життя, зменшивши частоту цих помилок і те, наскільки сильно ми неправильно сприймаємо правду.

Ми вирівнюємо наше життя через довіру. Ми віримо, що наше сприйняття є достатньо точним і повним, щоб ми могли узгодити своє життя з ним, і що ми не будемо страждати від негативних наслідків.

Наш єдиний інший варіант - довіритися провіднику - і тоді довіритися, що його сприйняття є достатньо точним і повним. Ми довіряємо нашому сприйняттю істини, або довіряємо провіднику. Ісус послав Духа істини, щоб наставити нас на всяку правду. Дух Істини необмежений у своєму сприйнятті всієї істини: фізичної - тимчасової і духовної - вічної. Він повністю заслуговує на довіру, вірний і надійний. Він знає волю Божу і знає волю Божу конкретно для нас. Він знає шлях, який Бог має для нас, який наш наступний крок і коли ми повинні його зробити.

Ми повинні зробити вибір, кому ми будемо довіряти, щоб він вів нас до істини: собі чи Духу Істини.

Ефективна молитва


EPUB файл: Завантажити

PDF файл: Завантажити, Переглянути


Біблія не дає нам визначення молитви. Однак вона дає нам багато прикладів молитви. З цих прикладів ми можемо отримати розуміння того, що таке молитва, про які результати молитися і як молитися. На додаток до цих прикладів, Біблія також містить ряд декларацій, які говорять нам, що від нас вимагається для ефективної молитви.

Незважаючи на те, що існує багато різних видів молитви, ми знаходимо ряд спільних елементів. Будь-яка молитва передбачає вербальне спілкування з Богом і силу Божу (Слово Боже і віра). Будь-яка молитва також працює на результат.

Застосування Слова Божого через віру і отримані результати обмежуються вимогами, задекларованими у Святому Письмі. 

Застосування фізичної сили регулюється фізичними законами. Не дивно, що застосування духовної сили регулюється духовним законом і що вимоги, проголошені у Святому Письмі, відповідають духовним законам, які керують молитвою.

Ефективна молитва розглядає, що Біблія говорить нам про молитву і ділиться розумінням того, чому ми молимося, що таке молитва, процес молитви, як ми зростаємо і зміцнюємо віру, дотримання духовного закону в молитві, отримання шляху молитви, застосування сили Божої в молитві, вимірювання прогресу і результатів в молитві, а також отримання і збереження результатів нашої молитви.

Припинив від гріх: Жити, щоб виконувати Божу волю


EPUB файл: Завантажити

PDF файл: Завантажити, Переглянути


У своєму першому посланні Петро заявляє, що Ісус поніс наші гріхи на Своєму тілі, щоб ми "перестати від гріха" і жили для праведності. Після цього він додає, що деякі люди перестали грішити.

Він Сам поніс наші гріхи у Своєму тілі на дереві, щоб ми "перестали від гріха" і жили для праведності. (1 Петра 2:24)

Отже, коли Христос постраждав у плоті, то й ви озбройтеся таким самим способом мислення, бо хто постраждав у плоті, той припинив від гріх, щоб жити решту часу у плоті вже не за тлінними людськими бажаннями, а за волею Божою. (1 Петра 4:1-2)

Петро говорить, що були люди, які припинив від гріха. Більше того, він розповідає, як вони стали людьми, що припинив від гріха: вони страждали у плоті. Він також дає нам уявлення про те, як жили такі люди: вже не підкоряючись зіпсованим бажанням, а керуючись Божою волею.

Духовна війна: посівна


EPUB файл: Завантажити

PDF файл: Завантажити, Переглянути


Ми боремося з духовними силами зла. Це стосується кожного: і чоловіка, і жінки, і дитини. Це не тільки віруючі люди. Це стосується і людей, які не є віруючими і не стають віруючими.

Ми перебуваємо у значній невигідній ситуації, ведучи духовну війну проти духовного ворога. Зазвичай ми узгоджуємо своє життя з тим, що сприймаємо через наші фізичні органи чуття. У духовній війні наші фізичні органи почуттів марні. 

Ісус, Слово Боже і Дух Істини відкривають нам духовну війну. Вони розповідають нам, як ворог бореться проти нас і як протистояти йому та перемагати його. Їхнє вчення необхідне для того, щоб допомогти нам виграти духовну війну і йти шляхом, який веде до життя.

Ми є частиною цієї війни. Духовна війна: посівна розгляне деталі Божого вчення про посівний аспект духовної війни. Ці деталі допоможуть нам узгодити наше життя з Божим посівом Його Слова в наші серця. Вони також допоможуть нам узгодити наше життя з протистоянням сатані, який сіє своє насіння в наші серця, і його нападам на Слово, яке Бог сіє в наші серця.

Правда про вічне життя


EPUB файл: Завантажити

PDF файл: Завантажити, Переглянути


Питання вічного життя - де і як ми проведемо вічність - є найбільш важливим питанням, з яким ми зіткнемося в житті. Різниця в наслідках для нас, якщо ми отримаємо вічне життя або не отримаємо його, є настільки екстремальною, наскільки це можливо. Більше того, нам доведеться жити з наслідками вічно. 

Ісус говорить нам, що увійти у вічне життя важко: багато хто буде прагнути увійти і не зможе.

Намагатимуться увійти вузькими дверима. Бо багато хто, кажу вам, намагатиметься ввійти і не зможе. (Луки 13:24)

Ціна невдачі увійти у вічне життя настільки велика, що ми були б нерозумними, якби не шукали правду про вічне життя з відповідною старанністю. Правда про вічне життя написана, щоб допомогти в цьому пошуку. 

Йди тим шляхом, яким повинен йти


EPUB файл: Завантажити

PDF файл: Завантажити, Переглянути


Бог каже, що якщо ми виховаємо дитину на добрій дорозі, то вона і в старості не зійде з неї.

Привчай дитину до дороги, якою вона має йти, і коли вона постаріє, то не зійде з неї (Приповісті 22:6)

Багато з нас, хто має дітей, шукали благословення цієї обітниці і виховували дітей так, як ми вважали за потрібне. Значну частину часу ми робили те, що, як нам здавалося, добре працювало для нас, і уникали робити те, що, як нам здавалося, створювало проблеми для нас або для тих, хто нас оточував. І деякі з наших дітей виросли і залишилися на тому шляху, яким ми їх навчили йти: вони робили те, що ми вважали добрим, і уникали того, що ми вважали поганим.

Чи багато з нас, однак, думали про те, щоб шукати Бога і вчити своїх дітей йти тим шляхом, яким Він каже їм іти? Щодня підкоряти себе Богові, щоб Він показував їм, що робити і як робити, яким бути і як ставати і бути ним, направляв, скеровував і впорядковував їхні кроки?

Книга Йди тим шляхом, яким повинен йти написана для батьків, які прагнуть виховувати своїх дітей на шляху, яким має йти Бог. Вона написана для тих, хто може наставляти інших на шлях, яким вони повинні йти. Нарешті, вона написана для всіх, хто прагне йти тим шляхом, яким він повинен йти, і бути такою людиною, якою він повинен бути.

Готуйтеся до кінці віку


EPUB файл: Завантажити

PDF файл: Завантажити, Переглянути


Бог є Цар, Суддя і Відкупитель неба і землі. 


Першочерговою метою Бога, як царя, є повне і вічне возз'єднання Його Царства. Возз'єднання Його Царства настане тоді, коли Він знищить Своїх ворогів: сатану і всіх людей, що приєдналися до нього. У Матвія 13:24-50 Ісус говорить, що люди, які приєдналися до сатани, будуть знищені в кінці віку, в якому ми живемо. Люди праведні - які є такими, якими вони повинні бути, і роблять те, що від них вимагається - перейдуть у наступний вік. Люди неправедні - які не є тими, ким вони повинні бути, і не роблять того, що від них вимагається, - не перейдуть у наступний вік. Шлях, яким вони йдуть, закінчиться смертю.


Як суддя, Бог повинен робити те, що справедливо (Буття 18:25; 1 Петра 2:23). Перед кінцем віку Бог буде випробовувати нас і зважувати наші серця, щоб визначити, чи є ми праведними. В кінці віку Бог буде судити і визначить, хто може увійти в тисячолітній вік Його Царства, а хто повинен бути знищений. 


Як Відкупитель, Він має на меті спасти якомога більше людей. Перед кінцем віку Бог попередить нас, що кінець наближається, і закличе нас готуватися. Його випробування допомагають нам підготуватися і працюють як знаки, щоб попередити нас, що ми наближаємося до кінця віку. Ці знаки ми можемо побачити задовго до того, як з'явиться звір, фальшивий пророк і т.д., щоб ми могли бути готовими, коли ці речі відбудуться.


Готуйтеся до кінці віку будемо ділитись


Духовне зростання


EPUB файл: Завантажити

PDF файл: Завантажити, Переглянути


Духовне зростання - це зміна і зростання духовної природи нашого єства. Воно включає в себе духовне перетворення і зростання до зрілості і завершення. 


Духовна зрілість має дві ключові характеристики: розрізнення і самоконтроль. Розрізнення необхідне для самоконтролю.


Коли ми будемо духовно зрілими, ми більше не будемо немовлятами, яких кидає обман.


І Він дав апостолів, пророків, євангелістів, пастирів та вчителів, щоб приготувати святих на діло служіння, на збудування Тіла Христового, аж поки всі ми не дійдемо до єдности віри та пізнання Сина Божого, до зрілої мужности, до міри зросту повноти Христової, щоб ми вже не були дітьми, що їх хвилі кидають, і кожен вітер учень, людська хитрість, підступність у підступних планах захоплює. (Ефесян 4:11-14).


Зріла людина має натреновані органи чуття, щоб розрізняти добро і зло.


Тверда їжа - для духовно зрілої людини, яка постійним вживанням навчила свої органи чуття розрізняти добро і зло. (Євреїв 5:14).


Отже, духовне зростання перетворення перехід на новий спосіб розрізнення і дозрівання цього нового способу.


Духовно зріла людина має самоконтроль.


Коли хто не спотикається в тому, що говорить, той є людина духовно зріла, здатна й усе тіло своє приборкати. (Якова 3:2)


Отже, духовне зростання перетворення також перехід до нового способу контролю над собою і дозрівання цього нового способу.


Духовно зріла людина має всі духовні атрибути, необхідні для життя і благочестя. Духовне зростання передбачає додавання і дозрівання цих якостей.


Щоб зростати духовно, ми повинні зробити дві речі. Ми повинні розірвати наш зв'язок з потоком корупції, який підтримує і зміцнює нашу зіпсовану духовну природу. Ми повинні сформувати безперервний, вічний зв'язок з потоком непідкупності, який буде формувати, підтримувати і зміцнювати в нас нову духовну природу.

Учнями, яких ми маємо зробити, і як ми їх маємо зробити


EPUB файл: Завантажити

PDF файл: Завантажити, Переглянути


Ісус навчав своїх учнів, наставляв їх на істину і показував, що вони повинні робити.

Коли Ісус вознісся на небо, він попросив Отця послати Святого Духа, щоб той зайняв його місце: навчав учнів, наставляв їх на істину і показував, що вони повинні робити.

Відхід вчителя - це критичний момент у житті учня. За ким вони підуть, коли вчитель піде? Це також є проблемою для тих, хто робить учнІвана За ким слідувати новим учням?

Святий Дух - це Боже рішення проблеми відходу Ісуса. Учні повинні слідувати за Святим Духом і робити нових учнів, які також слідують за Святим Духом.

У цій книзі ми розглянемо

Добра Новина


EPUB файл: Завантажити

PDF файл: Завантажити, Переглянути


Ісус сказав Своїм учням звіщати Добру Новину. Павло сказав, що Добра Новина - це те, як Бог спасає людей.

Що таке Добра Новина? Чи є наше розуміння Доброї Новини достатньо точним і повним, щоб отримати спасіння для себе та інших?

Добра Новина починається з пророцтва Захарії про те, що обіцяні благословення і Царство прийшли. Син Захарії, Іван Хреститель, продовжує це послання.

Ісус доповнює Добру Новину. Він навчає Доброї Новини Слова і оголошує, що Він є обіцяним Добрим Пастирем. Наприкінці свого тимчасового служіння Ісус відкриває прихід обіцяного нового завіту і злиття Духа.

Добра Новина - це звістка про те, що Бог відкупив нас, визволив від влади наших ворогів і дав нам можливість служити Йому без страху у святості та праведності. Вона розповідає нам, як Бог зробив це і як ми повинні узгодити наше життя з Божим визволенням і Його забезпеченням святості та праведності.

Божа Добра Новина проголошує визволення в теперішньому віці, від знищення, коли Бог змете нечестивих із землі, і від вічного покарання в майбутньому віці.

Серія християнських пророцтв

Сувій і вершники книги Об'явлення


EPUB файл: Завантажити

PDF файл: Завантажити, Переглянути


Бог дав Ісусу одкровення, щоб показати Своїм слугам те, що має статися. В одкровенні ми бачимо сувій, написаний зсередини і зовні, запечатаний сімома печатками. Коли кожна з перших чотирьох печаток відкривається, ми бачимо вершника.

Що таке сувій? Хто, або що, вершники? Як ми розпізнаємо, що або хто вони? Як знатимемо, що розпізнали правильно?

Багато інших намагалися ідентифікувати сувій та вершникІвана У цій книзі не буде спроб спростувати кожну зроблену ними ідентифікацію або обговорити кожну можливу ідентифікацію. Підхід полягає в тому, щоб показати, що докази відповідають єдиному сувою і єдиному набору вершникІвана Якщо цей підхід буде успішним, то він фактично виключить всі інші сувої та вершників.

У цій книзі не буде спроби обговорити лук першого вершника і зелений колір четвертого вершника, оскільки існує занадто мало інформації, щоб розпізнати їх.

Спочатку буде ідентифіковано сувій, використовуючи докази, що стосуються сувою. Потім буде ідентифіковано кожного вершника, використовуючи докази, що стосуються кожного вершника. 

На питання про те, як правильно розрізняти, відповімо, показавши, як вершники підходять один до одного, вершники підходять до сувою, сувій і вершники відповідають книзі Об'явлення і показують нам те, що має статися в майбутньому.

Інші книги

Духом керована екзегеза


EPUB файл: Завантажити

PDF файл: Завантажити, Переглянути


Чому Духом керована екзегеза корисна?


Оскільки Святий Дух веде нас до істини в екзегезі так само, як Він веде нас до всієї істини, Духом керована екзегеза є корисною для тих, хто прагне дізнатися більше про те, як Святий Дух веде нас до істини, і що ми повинні робити, щоб керуватися. Обговорення та приклади в цій книзі є цінним доповненням до роботи Робота, яку виконує Святий Дух, щоб направити нас до істини.


Духом керована екзегеза, ділиться тим, як Святий Дух веде нас до істини, і нашою роллю в контексті екзегези. Через це ця книга також є корисною для тих, хто шукає допомоги Святого Духа в процесі екзегези.


Духом керована екзегеза, дасть відповіді на наступні запитання, поставлені Dr. John W. Wyckoff У. Уайкоффом у його книзі “Pneuma and Logos”: